Balíček ochrana "D" AKCIA Zdarma respirátor FFp2 KN95

Kód: 418
Akcia Tip Výpredaj
Neohodnotené
€30,30 –37 %
akcia ochrana D
€30,30 –37 % €19,20
Skladom

Balíček sa skladá z 1 balenie antibakteriálnych vlhčených utierok Wet 120 ks + 1 balenia jednorazových rúšok na tvár 50ks + 1bal Jednorazové Vinylové nepudrované rukavice 100ks / poprosíme uviesť do poznámky veľkosť M alebo L / + 1ks antibakteriálnych gélov na ruky 100ml k tomu    !!!ZDARMA!!!   3ks Respirátoru FFp2 KN95

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček sa skladá:

1x  balenie antibakteriálnych vlhčených utierok Wet 120 ks

Antibakteriálne vlhčené utierky Fresh Detox Health Guard ničia až 99,9 % baktérií. Sú vhodné na každodenné použitie kedykoľvek a kdekoľvek, doma, v aute, na cestách či v práci. Využiť ich môžete na čistenie rúk, tváre i celého tela, ako aj na povrchy. Po použití nie je nutné oplachovanie. Dezinfekčné utierky neobsahujú alkohol, bielidlo ani parabény. Dermatologicky a mikrobiologicky testované, s vyváženým pH.

1x balenie  jednorazových rúška na tvár 50ks

Pre zvýšenú ochranu môžete využiť prakticky riešené jednorazové rúška. Ideálne splní nároky na jednoduché nasadenie, neobmedzí vás v činnosti ani nespôsobí nepríjemné otlaky. Pružné gumičky pevne zaistí rúško cez ústa a kovový pliešok cez nos. Rúšku nemusíte zložito viazať alebo žiadať o pomoc s úpravou. Špeciálne navrhnutý strih dostatočne zakryje časť tváre, bez toho, aby okraje obmedzili videnie. Rúška je po stranách mierne skladaná, aby vytvorila prirodzene vyklenutý tvar a dáva tak dostatočný priestor pre nos i bradu. Balenie 50 ks. Rúška odpovedajú univerzálnej veľkosti.

 

1x Jednorazové Vinylové nepudrované rukavice 100ks

Vyrobené z vinylu, ktorý je bez zápachu a vhodný aj na citlivú pokožku či alergikov na latex, nepudrované. Ruky sú našim najdôležitejším nástrojom ale aj najčastejším zdrojom infekcie. Jednorazové ochranné rukavice vás chránia v každom prostredí ako aj zdravotníckom prostredí. Používanie rukavíc znižuje nebezpečenstvo kontaminácie rúk baktériami a nebezpečenstvo šírenia mikróbov do okolitého prostredia.

1x antibakteriálny gél na ruky 100ml 

Bez oplachový gél na ruky s alkoholom zabíja 99,9% baktérií. Okamžitá ochrana proti baktériám. Použitie: Naneste asi  5 ml gélu na dlane, dôkladne rozotrite. Nechajte vyschnúť. Nepoužívajte na poškodenú pokožku. Upozornenie:  Veľmi horľavá kvapalina a pary. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite.  Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Skladujte :  do teploty 35 O C na dobre vetranom mieste, Nevystavujte priamemu  slnečnému žiareniu. 

!!!ZDARMA!!!    3ks Respirátora FFp2 KN95

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: