Jednorazové Vinylové nepudrované rukavice 100ks

Kód: 59/M 59/L Zvoľte variant
Akcia Tip Výpredaj
Neohodnotené
€12,50 –24 %
Jednorazove vinylove rukavice 100ks
€12,50 –24 % €9,50
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Vyrobené z vinylu, ktorý je bez zápachu a vhodný aj na citlivú pokožku či alergikov na latex, nepudrované.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Ochranné vinylové rukavice, nesterilné, na jednorazové použitie

Materiál: polyvinylchlorid, odporúčame pre osoby alergické na latex. Neobsahuje latex. Vhodné pre kontakt s potravinami.

Použitie: diagnostické vyšetrenia, lekárske vyšetrenia, terapeutické činnosti, prostriedok osobnej ochrany, ošetrovateľská starostlivosť, kontakt s potravinami, ochrana rúk pred chemikáliami v priemysle a domácnostiach, v poľnohospodárstve (kontakt s umelými hnojivami).

- Ruky sú našim najdôležitejším nástrojom ale aj najčastejším zdrojom infekcie. Jednorazové ochranné rukavice vás chránia v každom prostredí ako aj zdravotníckom prostredí. Používanie rukavíc znižuje nebezpečenstvo kontaminácie rúk baktériami a nebezpečenstvo šírenia mikróbov do okolitého prostredia.

Skladovanie: uchovávajte v pôvodnom balení na suchom mieste pri teplote medzi 5°C až 30°C. Chráňte pred prachom a slnečným svetlom. Pred použitím skontrolujte, poškodené rukavice nepoužívajte.

Likvidácia: použité rukavice môžu byť znečistené infekčnými alebo inými nebezpečnými látkami. Mali by ste ich zlikvidovať v súlade s miestnymi predpismi. Zakopanie alebo spálenie rukavíc je potrebné vykonať v kontrolovaných podmienkach. 

 

VeľkostiM a L

Balenie : 100ks v boxe.

Dodatočné parametre

Kategória: Rukavice
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: